Preloader image

O firmie

Naszą działalność sprzedaży samochodów rozpoczęliśmy w 1996 roku.

Przez ponad 20 lat staliśmy się wielomarkowym dealerem oraz właścicielem pięciu salonów w Bielsku- Białej, Katowicach, Oświęcimiu, Strumieniu oraz Gliwicach.

Prowadzimy sprzedaż samochodów marek: Opel, Hyundai oraz Subaru, a także autoryzowany serwis Chevrolet oraz Saab.

Posiadamy również bardzo mocno rozbudowany dział samochodów używanych, w którym oferujemy zarówno skup jak i sprzedaż pojazdów.

Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę w zakresie finansowania zakupu samochodu oraz jego ubezpieczenia.

Jako Autoryzowany Dystrybutor mamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, a nasz serwis zaopatrzony jest w najnowszy sprzęt. Regularnie organizowane szkolenia z wprowadzanych na rynek nowości, w których uczestniczy nasza załoga, pozwalają na ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i rozwiązywanie nawet najcięższych przypadków awarii.

Na terenie Śląska jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem marki Yamaha. Oprócz pełnej gamy produktów marki Yamaha w naszym salonie, w Bielsku-Białej oraz w Katowicach, każdy Klient otrzyma szeroką ofertę akcesoriów i ubrań motocyklowych takich marek jak DAINESE i AGV.

Zapraszamy serdecznie do SPA HOTELU JAWOR**** w Jaworzu, którego właścicielami jesteśmy od 2005 roku. Hotel położony jest w malowniczym, górskim otoczeniu, idealnym zarówno do wypoczynku o charakterze sportowo-rekreacyjnym jak i zorganizowania konferencji biznesowej.

Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy zdobytego zaufania i uznania naszych klientów.

Footer contact

Odkupimy Twój samochód

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!